СТАН ВО ЦЕНТАР

50.000€

СКОПЈЕ (Шифра # 2695)

 

Шифра Населба m2 Спални Цена EUR
 2695  ЦЕНТАР 48  1  50000
Кат Парно Лифт  
 ПРИЗЕМЈЕ  ДА  ДА
Опис:

СТАНОТ СЕ НАОЃА КАРШИ ЗООЛОШКАТА ГРАДИНА , ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА , ВОЈНА ЗГРАДА , ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

Контактирајте не во врска со овој имот

Име

Вашата е-маил адреса

Порака

captcha

Горе
'
Итно бараме!