СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

66.000€

СКОПЈЕ (Шифра # 2836)

 

Шифра Населба m2 Спални Цена EUR
 2836  НОВО ЛИСИЧЕ  71  2  66000
Кат Парно Лифт  
 1  ДА  ДА
Опис:

СТАНОТ Е ВО ПОНОВА ЗГРАДА ВО РЕОНСКИ ЦЕНТАР АЕРОДРОМ , ЦЕНАТА Е СО ПЛАТЕНА АГЕНЦИЈА

Контактирајте не во врска со овој имот

Име

Вашата е-маил адреса

Порака

captcha

Горе
'
Итно бараме!