СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ЦЕНТАР

1.200€

СКОПЈЕ (Шифра # 2160)

 

Шифра Населба m2 Спални Цена EUR
 2160  ЦЕНТАР  56  1  1200
Кат Парно Лифт  
 1  ДА  ДА
Опис:

ШИФРА – 2160 СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ЦЕНТАР ВО ГРАДБА ГОТОВИ ДЕКЕМВРИ 2018
- 56 М2 НА ПРИЗЕМЈЕ И 1 КАТ  ( 1 СПАЛНА, 1 ТЕРАСА )
- 66 М2 НА 1 КАТ ( 2 СПАЛНИ , 2 ВЦ , 1 ТЕРАСА )
- 75 М2 НА 1,2 И 3 КАТ (2 СПАЛНИ , 2 ВЦ , 1 ТЕРАСА )
ЦЕНА 1200 Е/М2 СО ПЛАТЕНО ДДВ
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 075/278-789 075/496-670 071/377-770

Контактирајте не во врска со овој имот

Име

Вашата е-маил адреса

Порака

captcha

Горе
'
Итно бараме!