ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ

ДОГОВОР

СКОПЈЕ

 

Шифра Населба m2 Спални Цена EUR
 2920  КАПИШТЕЦ  140  2  ДОГОВОР
Кат Парно Лифт  
 13  ДА  ДА
Опис:

СЕ ПРОДАВА ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ВО КАПИШТЕЦ ОД 140 М2 ДУПЛЕКС , ЛУКСУЗНО РЕНОВИРАН И НАМЕСТЕН , 2 СПАЛНИ , 2 КУПАТИЛА ЕДНОТО Е СО ЏАКУЗИ , СО ПОДНО ПАРНО , КАМИН … ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ ……ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 075/496-670 075/278-789

Контактирајте не во врска со овој имот

Име

Вашата е-маил адреса

Порака

captcha

Горе
'
Итно бараме!